به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ نشست رونمایی و بررسی رمان «لیورا» نوشته فریبا صدیقیم روز چهارشنبه، 15 دی‌ماه، ساعت 17 تا 19 با حضور رویا تفتی، شمس آقاجانی، ناصر نصیری و رضا روزبهانی در خانه فرهنگان قریب برگزار می‌شود. در این جلسه که مدیریت آن را حجت بداغی برعهده دارد، مهمانانی همچون میترا الیاتی، محمد قاسم‌زاده، ناهید شمس و مهدی خطیبی حضور خواهند داشت. در متنی از ناشر درباره کتاب آمده است: «لیورا داستان بغض فروخورده‌ی دختری است که در کودکی می‌آموزد پایبند به قوانین اخلاقی پدر باشد. پدر را دوست دارد و یوسف برادرش هماره در کنار خود می‌بیند و مادربزرگ که قصه‌گوی دوران کودکی اوست، برایش مامن و پناهگاهی است و خواهرش -ادنا- نمی‌خواهد فرمانبر باشد. مادر زنی که زندگی می‌کند اما هیچگاه دیده نمی‌شود. همه‌ی اینها و کلی خاطره‌بازی از دختری به نام لیورا د رکتابی به همین نام.» خانه فرهنگیان قریب در انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین‌تر از خیابان نصرت، نبش اولیا واقع شده است.

رمان «لیورا» رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ نشست رونمایی و بررسی رمان «لیورا» نوشته فریبا صدیقیم روز چهارشنبه، 15 دی‌ماه، ساعت 17 تا 19 با حضور رویا تفتی، شمس آقاجانی، ناصر نصیری و رضا روزبهانی در خانه فرهنگان قریب برگزار می‌شود.

در این جلسه که مدیریت آن را حجت بداغی برعهده دارد، مهمانانی همچون میترا الیاتی، محمد قاسم‌زاده، ناهید شمس و مهدی خطیبی حضور خواهند داشت.

در متنی از ناشر درباره کتاب آمده است:
«لیورا داستان بغض فروخورده‌ی دختری است که در کودکی می‌آموزد پایبند به قوانین اخلاقی پدر باشد. پدر را دوست دارد و یوسف برادرش هماره در کنار خود می‌بیند و مادربزرگ که قصه‌گوی دوران کودکی اوست، برایش مامن و پناهگاهی است و خواهرش -ادنا- نمی‌خواهد فرمانبر باشد. مادر زنی که زندگی می‌کند اما هیچگاه دیده نمی‌شود. همه‌ی اینها و کلی خاطره‌بازی از دختری به نام لیورا د رکتابی به همین نام.»

خانه فرهنگیان قریب در انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین‌تر از خیابان نصرت، نبش اولیا واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *